Чому в світі існує зло та нерівність?

tulpan 08.04.2017 в 16:18

Розумна людина помічає що якщо все створив Бог то ми є його частинами, його інкарнованими душами і саме тому всім має правити саме Бог  як найрозумніший та найгенвльніший зі всіх нас: якщо він зумів створити життя та світло то він має всім правити, бо він є генієм, який може дати людині спасіння і всім  може дати спасіння. Тож він справді має всім правити, бо це вигідно всім зацікавленим сторонам.

Але, чому тоді у світі вмирають люди та чому тоді у світі стається так що одні багаті та щасливі, а інші - біні та нещасні?

Відповідь проста: бо люди самі це заслужили, бо люди самі отримли те на що заслужили. 

В людини є свобода волі і людина може творити все вважає за необхідне в рамках своїх можливостей, - навіть зло. І так і стається... Та чому тоді Бог дозволив людині мати свободу волі адже він знав що людина буде творити зло? Інакше він не міг поступити і я впевнений що Бог плакав коли мусив дати людині свободу волі, бо знав що будуть вбивства та страждання, оскільки людина на відміну від Бога не ідеальна істота. Та й Бог не ідеальний, бо він створив зло тож він сам є трохи злом... Але, чому він дав людині свободу волі? Бо без свободи не може розквітнути квітка! Якщо би ми не мали свободи ми би всередині нас самих ставали злом, бо не могли би вивільнити свою свободу волі та своє право творити те що вваажємо за потрібне: при свободі ми можемо робити те що хочемо, хтось обдумано, хтось ні, хтось свідомо, хтось несвідомо, - але при свободі ми можемо народити цю дитину, а якщо би свободи не було це все зло жило би в нас та ми би самі ставали злом ще більшим ніж при відсутності свободи.

І тут розумна людина розуміючи що Бог всім править і бачачи все це беззаконня - йде у безвихідь, стаючи атеїстом, бо вона не може зроуміти чому Бог дозволив людині робити зло. Та не варто розчаровуватися у Богові! - він знав що робить, коли коли давав людині свободу і саме тому не варто не вірити в Бога: він існує і це все зло, яке ми бачимо довкола є реальністю та ми не бачимо самого основного - того що все цвіте та вертається до нього.

Атеїзм - це  велика помилка,бо слід зроуміти і що Бог не винен в тому що ми стали такими якими стали і він зумшкнеий дати нам те що ми заслужили і не більше, бо якщо дасть більше значить всі повинні отримати все. А так не може бути, бо тоді світом буде правити беззаконня та хаос: Бог робить все можливе аби нас спасти, а що робимо ми? Адже ми маємо свободу і можемо так само як і Бог - творити нові свти та нове життя? Що? Не вміємо? Отож бо і воно - ! - тож не варто тоді думати що ви розумніші за Бога!

Саме тому Бог лишень із посмішкою спостерігає  як ми шукаємо  себе  та думаємо про вічне: він знає що тоді ми на правильному шляху, бо задумуємося про світ та реальні речі, які нас оточують а помічати реальність дуже рідкісне вміння.

І  Бог дуже любить атеїстів  адже це роумні люди -  а тільки добро має розум.

Фундаментом кремлівського зла є сам російський народ

tulpan 07.04.2017 в 14:33

Сергій Лавров заявив, що американці бомбардують Сирію як раніше Ірак. Насправді знищення Садама Хусейна було зачисткою світу від безумного диктатора, котрий хотів воювати та вбивати невинних людей, тож Хусейна варто порівняти із Асадом аби Асад закінчив так само як і Хусейн. Та не варто говорити про "незаконність" дій Вашингтона адже американці просто захищають сирійський народ від Путіна, який веде психологівчну війну проти Америки та прагне мінімізувати добропорядний вплив Америки на світові події: саме американці є творцями діючого світового порядку і коли Лавров намагається обдурити європейців аби вони залишлили Америку -  він хоче аби російська пропаганда перемогла розум Заходу та Захід став слабким і невпевненим у собі, - Лавров просто хоче аби американці послухалися його та перестали захищати сирійський народ і тоді до Америки буде підірване відношення з боку людства. Лавров хоче аби Америка перестала впливати на події у світі і тоді питома вага зла у світі буде зростати та люди будуть помирати від російського яду.

Отже Лавров та Путін прагнуть аби американський вплив зменшувався та аби Америка не стала захищати свої інтереси, обманувши американців про сатанізм та світову закулісу, яка обманює американців та веде людей до диявола. Та ансправді в самій Америці є ціле покоління письменників, які боряться із цією світовою заулісою, яка як раз контролює не Америку, а Росію. Путін як маріонетка світової закуліси завжди діяв в ритмі знищення людей та перетворення людства на баранів, котрі будуть слухатися правильного уряду та іти до святої Росії, котра повстала проти світового зла Америки: ніхто навіть не може собі уявити наскільки глибоко залізли щупальці ФСБ, яке є нащадком сталінскього КГБ, котре хотіло знищити весь Захід, повівши людей та еліту Америки, яка є абсолютним добром до помилкового шляху, який має стати кінцем Америки та коридором до втрати влади Америки над сучасною людиною, котру сформувала власне, Америка, - та до домовленостей із диявольською Москвою. котра завжди прагнула стати силою, яка приведе людей до кінця днів, бо саме Росія завжди була ініатором всіх геноцидів та тотальної пропаганди, котра має на меті знищиити опір людини кремлівському закабаленню та опустошінню людської душі.

Саме тому ми можемо ще раз пересвідчитися що світова закуліса контролює Путіна та Кремль і завжди прагнула посилати росіян на війни проти людства, котре за задумом спеціалістів із психоолгічної пропаганди ФСБ мали би віддатися на повне управління Росії для подальшого переплавлення людей у - роботів, котрі повинні стати солдатами російського світового порядку: знищення людей, створенням концтаборів та тюрем, в яких людина має бути бездушною істотою та винтиком в системі, яка має перемолоти душу людства та вбити все світле та мудре, що є в людині. Отже Кремль завжди був ініціатором домовлності із Заходом про сфери впливу коли людина мала бути поділеною між Вашингтоном та Росією, а європейці мають відійти на задній план: ось що пропонують росіяни американцям: перестаньте підтримувати людей,  перестаньте їм допомагти, станьте разом із нами знищувати людство та служити російському народові, котрий продався людському злу та став робити все можливе для винищення людини.

Отже росіяни пропонують Америці перестати підтримувати поневолені народи та говорити людям правду аби люди стали пустими головами, корі мають покінчити життя самогубством так як це роблять росіяни, котрі вже не можуть витримати влади Путіна. Саме тому слід зрозуміти, що росіяни це вороги людей та слід також зрозуміти що російський народ не просто так підтримує Кремль: росіяни завжди були рабами зла та хотіли схилити чашу вісів на користь смерті людства. І із віками ця їхня ідея не зміналася - росіяни як завждим виступають у ролі підтримки всіх тиранів, котрі гнобили людство. Тож слід зрозуміти що це не особливий шлях Росії - а тотальне зло, яке собою і предсталвяє російська людина...

{ 2 Комментариев }

Безвіз та початок шляху України

tulpan 06.04.2017 в 16:00

Європа дала Україні безвіз. Так само коли нам говорили про вступ до Світової організації торгівлі, - мовляв, заживемо та нічого не відбулося, так і зараз: нічого не станеться. Ми можемо змінити свою країну лишень самі  і не слід ставитися до Європи як до Санта-клауса, котрий несе нам подарунки... Ми маємо самі встати та розпочати жити та працювати  аби мати гідну оплату  праці та гідне життя,  - і ніхто не може дати нам  жодних подарунків: ми самі заслужили на цей безвіз і ми самі можемо заслужити і на більше: та не варто сприймати Європу як благодійника, який може пожертвувати для нас якісь гроші. По-перше, всі ці гроші вкрадуть, по-друге, - ми ніколи не отримаємо нічого просто так.

Треба зрозуміти що ми можемо добитися всього самі  -  але лишень тоді коли ми  зможемо подивитися в очі правді: ми мусимо зрозуміти, що ми країна, котра була в радянському таборі і ми країна, ,де всім править корупція.. - тож лишень тоді коли ми зможемо зрозуміти чому європейці стали європейцями і як вони йшли до свого успіху, - лишень тоді ми зможемо повторити їхній успіх із нашими особливостями та нашим унікальним  шляхом. Тож тоді коли ми прокинемося та станемо жити так ніби це останні миті нашого життя, як говорив Бредбері, - лишень тоді ми зможемо піднятися над собою аби побачити де ми знаходимося і скільки ще років треба йти до світла в кінці тунелю... Саме тому нам слід почати вивчати Європу та розуміти що є демократія та що є свобода... - ми маємо пізнати цивілізацію до якої ще не належимо: безвіз може дати нам лишень розраду, яка дасть трохи радості та втіхи аби  ми мали сили йти до своєї цілі і надалі, - та ми маємо не спровокувати головокружіння від успіхів: Порошенко буде говорити про велику перемогу, яку він здобув для нас та ми за цими "перемогами" будемо лишень сліпнути від фальшивих фанфарів: ми маємо розуміти що ми знаходимося в глибокій ямі і ми ще не знаємло як із неї вийти...

Україна це держава третього світу, яка живе в тіні та яка годує велику армію чиновників, котрі добираються до влади аби паразитувати на народові, -і ми маємо зрозуміти що так відбувається не просто так, тобто для цього є причина. Той хто вірить у Бога знає що всім править саме Бог і якщо  Україна стікає кровю"ю від хижих ударів корупціонерів то значить ми на це заслужили... Саме тому ми маємо зрозуміти що ми країна, яка не робить свого вкладу в виживання планети Земля,  - і саме тому ми з Вами, паразити, котрі користуються чужими грошима та чужими технологіями, які нам дають аби ми могли вчиится та розвиватися. Та якщо ми вже споживаємо цю продукцію -  значить ми на цке заслужили і це значить що ми можемо добитися більшого, значно більшого. Тож ми для початку нашого шляху, а це саме початок, бо саме піля Революції Гідності ми стали нагадувати націю та державу, які поки тільки ледь миготять у темному небі розчарувань, відсутності еліти та нашої байдужості. Тож для початку нашого шляху можна констатувати що безвіз це наслідок того що ми стаємо нацією, котра змогла усвідомити свою відповідальність за життя своєї країни та необхідність працювати на благо своїх сімей, бо лишень те ти можеш отримати що заслужиш: це основний закон світу  і він діє безвідмовно... - і нам не вдасться обійти закони Творця як би ми не хотіли отримати щось просто так, цього не буде.

Саме тому ми маємо пізнати те що Україна це наша земля, якою ми можемо користуватися для досягнення достатку та отримання прибутку,  - шляхом вкладення інвестицій у виробництво товарів. І ми маємо погодитися на перетворення землі на товар, бо саме товар є головною одиницею капіталізму: без товару немає і капіталізму, а нічого кращого ніж капіталізм людство поки не придумало. Тож ми повинні погодитися передати нашу землю в руки тих хто знає як її використовувати  для  загального блага, бо лишень той має владу хто може приносити користь іншим, тобто якщо він може, вміє та хоче працювати для інших, в тому числі і для себе. Тож ми маємо піти шляхом європейської інтеграціхї та ніколи не забувати що цей шлях буде дуже складинм, бо основний наш ворог це наша ментальність. Ми ще не можемо бути членом ЄС, бо ми ще  в себе не увібрали дух цивілізації, дух верховенства просвітленого закону над життям всіх членів нації. Тож коли ми станемо людьми, котрі приймають правила цього світу і хочуть їх виконувати аби мати життя та давати його іншим, - тоді ми зможемо прийти до свого великого успіху.

{ 2 Комментариев }

Європейці, що стоять на місці

tulpan 05.04.2017 в 10:05

У Франції відбулися дебати. Насправді, я впевнений, що їх виграла Марін Ле Пен, хоча і розповіли що переможцем став Макрон... Французи - бачать що все змінюється і необхідно іти до великих перемін аби встигнути сісти на поїзд, який мчить перед тобою та має право зупинитися лишень на мить - і ти встигнеш сісти в нього або ні....Так само зараз французи намагаються вибрати Марін Ле Пен президентом Франції аби зміни відбулися, - аби люди могли відчути що їхня країна стає ближчою до них. Кожній людині потрібна підтримка - і французи розраховують на те що нова влада буде до них ближчою і що вони зможуть покластится на президента, який має забути про всіх інших та жорстко вдстоювати інтереси Франції, тобто народу. 

Французи ще поки не можуть зрозуміти що лишень служіння ближньому може дати необхідний результат: якщо ти хочеш щось отримати то ти повинне сам віддати щось. Це закон цього світу -і ми не можемойого відмінити. Тож французи шукають нового шляху, який би різко оживив їхню країну: Європа стала мертвою, бо вона не може змінюватися і люди відчуають що їм необхідний якийсь результат пошуку аби все змінилося та знову почало рухатися. Колесо життя має крутится постійно і саме це є запорукою того щи ти будеш жити, а не існеувати як рослина. Та європейціі забули про те що вони можуть жити по-справжньому лишень тоді коли вони стануть вдосконалюватися та змінювтися: європейцці добилися успіху і вони живуть в своє задоволення та щастя вже нмає і немає відчуття що ти можеш управляти своїм життям і саме тому французи шукають радикальних змін аби знову стати господарями свого життя. 

Тож англійці вийшли із Євросоюзу аби жити своїм життям та не дозволяти постороннім втручатисяя у їхні справи. А французи  ще прагнуть використовувати країни східної Європи для того аби збільшувати свою економіку та свої доходи. Англійці стали бачити, що Європа старіє та змінюється в гіршу сторону і вони могли би щось змінити та дати хроші поради єіропейцям та вони знають що ніхто їх не почує, бо всі на своїй хвилі: люди стали залежними від технологій і ці технології уже перетворити людей на робтів, які мють жити так як всі і нічого не змінювати бо всі бояться погіршення рівня життя. Та європейці забули про щастя та про духовний спектр існування і саме тому їм дуже тяжко визнати що над нии є сила, котра може мати владу над ними та виконувати важкі завдання із управління життям інших людей та цілих народів. 

Всі стлали атеїстами і ніхто вже не може бути певен що Бог не прикінчить його за його гріхи. Люди стали нічого не боятися і люди стали іти до своєї мети будь-що. Тож всі почали жити новим життям і Бог все це зруйнував і тепер залишається тільки повстати проти цього свту аби доруйнувати все що Бог залиишв нам аби ми могли це змінити, довівши що ми живі та добрі істоти. Європейці дмали що вони зможуть взяти життя та підкорити його - а життя підкорило їх. І саме тому зараз ві щшуають виходу із цього тупика енергій, котрі ідуть до низу, не жаліючи нікого. Тож великі реформи, які мають ввідбутися у світі це шанс для всіх схопитися за життя аби зуміти жити так як необхідно всім люблячим істотам, котрі розуміють свою відповідальність за те що відбувається у світі...- саме тому всі мають ще раз подумати про те що відбудеться після їхнього житті на Землі та скористатися цим шансом аби стати творцями новго світу, котрий буде давати знання та нові емоції аби всі люди могли стати добрими та революційними щоби все стало крутитисята існувати, а не стояти на місці...

Війна проти Путіна: відступати нікуди

tulpan 04.04.2017 в 19:42

... Мєдвеєдєв говорить про аморальність Навального, який бреше аби стати президентом. Насправді влада Дмитра Анатолійовича це лишень вироблення бюджету, який крадеться та використовується для збагачення олігархів наближених до Пуітна... Тож не слід червоніти коли тебе за руку  спіймали на корупції: Медведєв став виправдовуватися та розкидатися звинуваченнями, - та він не зміг сказати нічого конкретного про те що влада Росії займається корупцією та пов"язла у крадіжках бюлджету.... - тож Медведєв може лишень говорити про мотиви Навального, який розповів про корупцію прем"єр-міінтсра Росії та звинувачувати йогто у політичних цілях. Та Медвєдєв не може змінити правди: він розкрадає багатсва Росії та працює на людей, корі прагнуть увести російський народ у масштабну кризу для того аби росіяни відчули те що вони самі несуть тлюдству. Росіяни хочуть обікрасти людей та забрати у них гідність і те саме відбувається з ними: росіяни стали жертвою влади, котра береш та вкидає Росію до бідності та застою і саме тому Пуітну, який вже був при владі стільки років немає чого сказати виборцям, - влада перетворила Росію на смітник із якого всі тікють аби жити, а не риизкувати життям та здоров"ям в кримінальному заповіднику....

... І це правда: Навальний працює аби стати прездиентом та створит в Росії нову політичну систему, яка має бути прзорою та справедливою, Навальний не буде тікати від Пуітна та аін його не боїться. - тож Навалний став альтерантивою Пуітну та людиною, яка говорить про розвиток Росії, а не про застій та дегралдацію до якої Росію веде Кремль: рсоіяни відчули що вони перейшли межу після якої їхняч країна уже остаточно бути у них відбірана та громадяни Росії - будуть змушені виижвати в своїй країні, помираючи з голоду. Люди зрозуміли що не можна діл тягнгути цей багаж брехні та необхїідно повстати проти кремлдівських злочинуів,Я котрів хочуть вбивати та грабувати: цілий народ переживає на собі експеримент, який використовується для того аби вивчити психіку людини та перетворит її в тварину, котра виконує всі накази та буде слухняно вмирати, бо так їй скали можновладці.  Росіяни стали інструментом знищення душі світу та вони стали рабми, котрі буудть вбивати людей по наказу господаря. Росіяни це раби, котрі мають шанс ста илюдьмси та вони бояться відповідальності та демократії ,бо вони не знають що їм робити.. - тож щвільнення від комплексів та стерепотипів це найкращі ліки для росіян ,котрі мають стати цивілізованими істотами, котрі мають розум та можуть виконувати кваліфіковану роботу.

Необхідно зрзуміти що Кремль намгається говорити із російським народом натяками та мовою сили, - Кремль намгається дисктредитувати опозицію та показати все так немов   Путін  та його команда - працює для людей. а коварні революціонери вкидають Росію в розруху та хаос. -  та люди вже не можуть терпіти брехні Пуітна та його коментраторів:  люди вже готові самі ставаати тероирстами лишень би Путін пішов, залившишви їхню країну у спокої та наодинці із самою собою: росіяни зрозуміли що вони весь цей час йшли не туди і вони весь цей час жили ілюзіями про те що їхній правитлеь має порядність аби служиити народу, - росіяни сподівалися на Путіна та вірили йому т.а вже стало очевидним що Пуітн це кат, який приносить Росії лишень страждання та біль, замасковані під роботу та будівництво великої країни.

Росіяни переглядяають своє ставлекння до Путіна та влади  і хочуть аби влада  стала відповідланою та демократичною...  - тож зміни відбуваються на наших очах: люди стлаи агресивними та поінформавиним ів їх уже не обдурити підлаштоааваним провокціями. Тож росіяни знають про зраду Росії, яку вчинив Путін та його корумована команда  і люди прагнгуть аби Пуітн сидів не в Крмлі а тюрмі -  І вони до цього ідуть , бо Пуітн вбиває Росію, розтрачаючи дорогоцінний час на пучті проекти, які нічого Росії не дають крім відмивання брудних грошей та наждивання чиновниками казкових багатств. Тож росіяни зуміли почати іти до перемогти над  кремлівськми ворогами та відчули що вони повинні щось робити аби спасти свою країну, ,бо нові репресії та нова сталінщина це минуле, котре може принести  лишень біль та нещастя: саме тому росіяни почали діяти аби створиит нове політичне поле у своїй країні, котре буде нести життя таконкуренцію ,а не бідністиь та ілюзії. Тож росіяни мають всі шанаси перемогти тиранію та почат ижити новим життям, - люди стали дуже впевненими у собі та вони рзуміють що відступати нікуди...

{ 1 Комментариев }

Морок

tulpan 27.02.2017 в 13:18

Що ми шукаємо, коли вночі думаємо над своїми вчинками? Ми прагнемо віднайти якусь логіку про хід подій, що нас оточує...- та ми не можемо взяти себе в руки та почати нове життя: все закручується у стару систему вибору між добром і злом і ми не здатні вийти за рамки придуманого світу дияволом, що керує світом.

Ми хочемо віднайти свій ритм биття серця - нехай воно ніколи не зупиниться, нехай це все загине навколонас...

Ми живемо у тьмі, що не дає шансу вирватися із кігтів орлів, що літають над нами та правлять світом: цими людьми нічого не керує, вони лишень підбирають собі одяг на сьогодні та забувають про старі істини.

Насправді лишень колодязь наших сліз може зупинити цюю війну. Тільки смерть може дати нам спокій.

Політики говорять про стабільність та гроші, - але ми цього так і не побачили, бо із заходу йде темнота, яка закриває нам доступ до самих себе...

Тільки якщо ти знайшов своє "я" у цих сумерках життя ти можеш бути певен у тому що ти виживеш та ми не живемо - ми існуємо як біо-роботи, що шукають поживи, відкусуючи один від одного куски м"яса.

Цей світ не може стати іншим - лишень ми можемо змінитися для того щоб відкрити в собі щастя та спокій.

Та немає більше сил - все падає і ми падаємо разом із Вавилоном, що блукає у пітьмі у пошуках душ, що розчарувалися в усьому та хочуть віідйти у небуття.

Стало сумно - ми не ті, що прийшли дати спокій: ми шукаємо душі, які можуть стати сильними аби перемогти бісів та демонів, що шукають нашої загибелі. 

Саме тому перший крок до життя - це вибір на користь темноти, що може увійти до наших сердець, щоб дати нам відчуття блаженства, яке відкриває двері раю.

Лишень той хто пізнав смерть може оцінити життя, -а той хто шукає свій світ у цьому пеклі може лишень розраховувати на чудо адже ми всі тільки павуки у банці, що не може ніяк тріснути аби вирвати нас із лап наших душ, що горять немовби ліхтарі у світі мороку....

Влада над богом

tulpan 04.02.2017 в 15:52

Путін веде Росію до великого побоїща, яке ліквідує його вертикаль та його самого так само як і загинули Романови.

Російський народ чекає та вижидає. 

Росіяни вибирають свій стиль життя та свою систему політочної адміністрації. 

Та великий вибух, який приведе до російського бунту, який ніколи не буває безсенсовим: революція завжди веде до початку чогось нового, а все нове завжди - приємне та корисне. 

Воно може бути не завжди таким яким би нам хотілося - та хвороби також іноді бувають такими, що ведуть до бога та самопізнання.

Сенс життя - це еволюція. 

Ми живемо, щоб повератится до бога, бо інакше ми загинемо.

Саме тому розуміння того, що Росія рухається під відкіс та забуття, - росіяни швидко пробуджуються та ідуть до великої війцни проти Путіна та його корупційної корпорації.

Так, люди зараз наситилися та стали чванливими і егоїстичними... - та реакція на дух часу змушує людей виходити на акції протесту проти коруцпціонерів та брехунів, які наживаються на наївному народові, який не може піти на барикади аби викинути паразитів із їх крісел та влади, що воює проти людства.

Росіяни повині зрозуміти, що їх країна це побоїще, яке вбиває сам народ. 

Народ вмирає та стікає кров"ю, - а Путін забирає в людей навіть вату.

Росіяни прагнуть помститися та відродитися: світова ревіолюція це те, що зараз проходить на Землі, і Росія як частина світу не може не реагувати на те, що є у повітрі: повстання проти системи, що руйнує душі та забирає гроші і їжу.

Саме тому російська революція це вже реальність, бо люди уже зрозуміли все: Путін це підствна качечка, яка грає роль правителя та немає жодної влади. 

Путін це маріонетка міжнародних олігархів, які хочуть грабувати Росію, щоб викупляти собі майбутнє та життя в той час як самі росіяни помирають з голоду.

Росія йде в нікуди, бо споживання та відпочинок це річ хороша та вона не може привести до цілі. 

Ціль Росії - це побудова нової держави на уламках старої системи. 

Ціль російського народу, - захопити владу у Кремлі для того, щоб відібрати їжу у хабарників та шахраїв. 

Росіяни відчувають, що Путін веде їх країну до деградації та забуття. 

Росія уже у прірві: росіяни бідніють та розуміють, що лишень свобода та розум можуть дати їм силу права та енергію життя, - а Путін відбирає у них і те, і інше. 

Саме тому велика російська революція буде мати на меті відновдення життя в РОсії аби люди могли жити в свободі та цивілізації, щоб еволюціонувати та повертатися до Творця, який створив російський народ, щоб він вніс до світу мораль та справедливість разом із силою духу та силою тіла, що дає відчуття власної величі та влади над богом...

Покарання для Росії

tulpan 04.02.2017 в 13:45

Росіянам так само як і Путіну - не важливі людські життя. Їм плювати на Росію так само як російському народу плювати на себе і свою країну. 

Цим істотам необхідно стравити між собою людство аби посіяти розбрат та самогубства. 

Путін править Росією не для того, щоб будувати її та оберігати, - він править нею аби зберегти життєдіяльність та життєзабезпечення армії, що ще по плану Сталіна має захопити світ, щоб перетворити його в випалену пустиню. 

Саме тому завдання українців, які зараз воюють із російськими найманцями, яких фінансує Путін, щоб покарати українців за свободу та випробувати волю та дух України, - це подолати злочинців та не впасти духом. 

Не можна говорити ні про який мир з ворогом чи переговори, - ми маємо здолати диявола, який прагне винищення людства та знищення свободи та рівності. 

Путіну - так само як і росіянам - плювати на закон та права людини: Путін розуміє, що життя це боротьба за існування і ніякого бога, який творить добро немає, є лишень війна істот за життя, яке дається тому хто вб"є супротвника.

Так Путін і росіяни діють. 

Віра в бога для росіян - це брехня телевізора та паразитів, що намагаються захопити та окупувати Росію. 

Росіяни не вірять в бога - вони вірять лише у право сили, що хоче ліквідувати силу права та використати раба, який є бидлм для того, щоб вижити самому. 

Росіяни не з"єднані із божественним. 

Вони знаходяться на низькому рівні розвитку та вмирають від хвороб, бідності та алкоголізму і наркоманії. 

Саме тому виживання за рахунок слабкого, який не може вдарити чи захистити себе є метою Росії, яка виставляє себе як цивілізацію та насправді є лише ворогом людства, що хоче відновити Темні віки та закабалити людей, щоб пити кров людства та наживатися на слабких, щоб вижити самому. 

Росіяни добре вивчили правила марксизму: вонис тали атеїстами, які вірять лише у війну та пограбунок.

Тому війна людства проти Росії, яка спонсорує тероризм та веде проти людства таємну війну це завдання номер один для Заходу та йогосоюзників, що хочуть процвітаннята життя.

Не буде свободи та прав у людей, які гинуть від ворога, що хоче знищити тебе відверто, а ти не захищаєшся. 

Саме тому напад на Росію та її осудження як вбивць та злодіїв це відновлення справедливості та закону у нашому світі.

{ 3 Комментариев }

Злодії та вбивці

tulpan 04.02.2017 в 10:55

Політики читають з листка тексти та грають роль влади, що вирішує масштабні завдання. 

Насправді політики це злодії, що вбивають та крадуть. 

А чи можна підкорятися убивці?

Ні.

Саме тому світова революція проти корумпованих чиновників та брехунів, які таскають гроші з бюджету має стати найактуальнішим завданням для людства: відмова підкорятися злочинній державі та брехливій владі це вимога часу, бо люди уже не можуть терпіти тої тьми та сірості, яка знищує душу та розум.

Більшість людей думають, що влада працює для них, бачачи сни, що влада це раби народу і вони виконують ті завдання, які їм дають громадяни. 

Та насправді маріонектові політики використовуються як відщепенці з нашого племені для того, щоб відкусувати від людей їхнє тіло та розщпинати людей на хресті, приносячи в жертву народи богам, які керують нашим просторним квадрантом та нашим світом, який живе у біді, яка вганяє людей у депресію та смерть душі, що не здатна воювати проти зла, - а просто підкоряється заданим правилам та рамкам та продовжує своє безглузде існування їжею та напоями, помалу духовно вмираючи та падаючи захоплює за собою інших людей, що також тонуть та вмирають, проектуючи смерть та тьму.

Світова революція це - можливість оживити світ та пробудити людей, які не можуть знайти себе, бо опускають голову та відходять від світу, покидаючи бога та ближніх на призволяще. 

На зло треба миттєво реагувати - його треба нищити та викорінювати. 

Світло, що вертається на Землю дає шанс вижити душевно та енергетично для того, щоб підірвати цей всесвіт ядерними ракетами та винищити мертвих зомбі, які забруднюють повітря та вмирають, провокуючи Третю світову, що вигубить злі душі, які стали гнусними рабами та ганебними злодіями та вбивцями.

Загибель людства

tulpan 03.02.2017 в 14:35

Путін та Порошенко паралельно активізували війну на Донбасі, бо вирішили привернути увагу світової спільноти до України та Росії, которі опинилися на перефирії, бо нічого не виробляють та не несуть людству ніякого культурного коду та революції духу на яку чекає весь світ. 

На початку 20 століття росіяни спромоглися піднятися на повстання та знищили монархію. І до чого це привело? До винищення самого російського народу. Тому зараз росіяни проти революції - вони прагнуть розвиватися та працювати, щоб не піти на помилкове рішення та не знищити себе самого. Росіяни просто розчарувалися в житті та занурилися у власний світ, вибудовуючи свій почекр життя...

Та якщо ти ізолюєшся від зовнішнього світу - обов"язково станеться лихо, яке зверне твоє лихо на інших, бо ти впав у бісівство, яке знищує твою душу та веде до упадку твого життя, яке потягне за собою і увесь світ.

Саме тому прийшов Путін, який користується страхом росіян та вибудовує свою систему влади на уламках Росії. яка не може оговтатися від розкладу своєї імперії. 

Росіяним мали пів світу. І тут в одну мить це все відійшло Америці, яка таємними узлами зв"язує свою невидиму імперіЮ, щоб обдурити людство та контролювати розум людей, напихаючи в нього всяке гнилля та безумство. 

Американці від свободи, яка несе простір та час - перейшли до страху та маніпуляцій, які принесли упадок та деградацію. 

Зараз у росіян та американців спільні біди, - це страх та деградація, які знищили дух волі та боротьби в цих народів та привели ці народи до ганебного рабства, яке принижує лоюдську гідність та вкидає у печаль, що відбирає душу. 

У світу більше немає душі: нашу душу зжерли олігархи, які вцепилися у горло людей, щоб випити усю кров людства та привести людей до самогубства, яке люди уже учинили: замість свободи та емоційного піднесення всі отримали смуток та сльози, які спровокували людей на духовну смерть, що обезумила людей, які потрапили у пастку розуму....

Саме тому світова революція та війна проти сил зла це те, що перемагало раніше у серцях людей, а зараз приводить до агресії та розуміння власного упадку та суму... - більшість людей розуміють, що їхнє життя перетворилося на трагедію, яка забрала у них найдорожче, час. 

Тому повстання проти тьми та депресії, - це кинутий виклик богам, що нищать саму серцевину людського тіла, яке вмирає на хресті, бо продало душу дияволу.

Сірість Білорусі

tulpan 03.02.2017 в 13:17

Лукашенко дав росіянам владу над білорусами, щоб вони були причетні до великої держави, яка править світом та має владу над людством. 

Та зараз білоруси відчули, що Росія слабне та гине, бо війна проти свободи приречена на поразку та забуття.

Білорусь пробуджується до своєї атаки на безумних диктаторів, які нищать світ, бо свобода це і є світ, який може жити лише тоді, коли свобода волі людини живета кріпне для того, щоб шанс творити свою атмосферу та ауру світла, - проростала енергією добра та життя.

Рівень життя людини залежить від того чи вона вільна чи є рабом якого використовують в темних схемах та пинають, щоб ця тварина загинула в ганьбі...

Лукашенко все ще боїться реакції Росії на вільний вибір білоруського народу: страх перед супостатом веде до ганьби та поразки. 

Саме тому Білорусь відстала і бідна. В цій країні немає виробництва і немає цивілізації сучасної. Там є лише картопля та президент, який не розуміє правил цивілізованого існування, який ганьбить свій народ пошлими заявами та гидкими фразами. 

 Лукашенко гостро відчуває невдоволення білорусів своїм життям та той факт, що Білорусь опинилася у чорній дірі, що засмтоктує вниз до смерті, оскільки немає законів та розвиненого бізнесу. Є лише недорозвинена економіка, яка лишень тягне на дно Білорусь, яка не може повстати проти тирана, який дав свому народу міфічну стабільність в той час коли в державі немає життя та руху. 

 Білорусь помирає від зежерливого диктатора, який прагне контролювати  економіку аби давити людей та змушувати їх жити бездумним та сірим життям, яке не дає ніякої радості, а приносить лишень печаль та смуток від того, що ти не є цивілізованим та розвиненим: ти лише придаток до диктатора, який угробив державу та вкрав в тебе твоє життя та душу.

За все приходить час платити - і Білорусь, яка уже не може виконувати бюджет та показувати ріст економіки стала ганебною країною, що не зважає на світ. а живе у своєму хуторі, який провалюється під землю від людей, що стрибають у човни із цього корабля, який іде на дно, бо не знає куди далі пливти і навіщо взагалі жити адже життя твоє сіре та не цікаве...

{ 2 Комментариев }

Безсилля людства

tulpan 02.02.2017 в 13:59

Путін звільняє генералів...

Це означає, що люди не задоволені тим, що відбувається в державі, саме тому президент діє аби не втратити контроль над країною, бо влада, яка не дає змоги контролювати ситуацію аби вирішувати долі цілих народів, - Путіну не потрібна. Він хоче контролювати уми росіян аби почуватися в безпеці та продовжувати зберігати крісло президента країни для подальшого пограбування росіян, які не розуміють, що Путін використовує владу, щоб провокувати ядерну війну проти Америки та всього людства, яке хоча і хоче російської мови та культури - та все ж розуміє, що росіяни це дияволи, які прагнуть вкинути Землю у смерть та розруху...

Володимир Путін проводить перестановки в системі для того, щоб готуватися до Третьої світової війни так само як і Дональд Трамп формує свою команду, отримавши від реальної влади, що стежить за людьми, - сигналготуватися до ядерної війни, яка поступово знищить людство та приведе Землю до чистого аркуша, який дасть початок побудові нового світу, Який має врахувати помилки Атлантиди та нинішьої безглуздої трати часу, яка стирає людство та відганяєж еволюцію від людини.

Дональд Трамп провокує різню та вбивства людей, бо Америка стала державою, що контролюється пришельцями, які взяли під свою владу людей, щоб торгувати людьми та вирішувати долю людства. 

Реальна влада відчуває, що повстання на Землі це уже нинішня реальність, яка помалу приходить до розуму всього людства, що прагне звільнитися від пут, які тянуть на дно людство, бо люди не можуть виплисти із трясини та сипучого піску, в які потрапило, втративши контроль над ситуацією в світі.

Сили зла миттєво скористалися ситуацією та взяли за шию людство, щоб продовжувати винищення та геноцид людей, які не можуть вирішити свої проблеми самостійно тому і помирають, вмираючи від ядерної радіації та отруєного повітря, яке вбиває людей, що впали в кому споглядання та продалися силам рабства, що забрали душу в Землі.

{ 1 Комментариев }

Велика робота

tulpan 02.02.2017 в 09:46

Україна проведе референдум щодо вступу в НАТО. Насправді - євроатлантична інтеграція це шоколад, який дали людям, щоб вони замовчали та забули про свою власну державу і те, що тут відбувається: важливо, щоб Україна сама перетворювалася в цивілізовану країну, а не говорила про важливість вступу до Євросоюзу чи НАТО...

Захист України це не справа Америки чи Німеччини. Це - справа українського народу та нашої влади. 

Якщо влада краде та бреше - тоді необхідно повстати проти такої влади, якак повинна сісти в тюрму, щоб не знищувати майбутнє держави. 

Україна повинна почати щось робити, щоб змінити своє життя. Не важливо що. Важливо, що не обхідно працювати над змінами в державі, які мають прийти швидко, бо часу на сльози та смуток - немає. 

Реформи це не заклинання, яке має реалізуватися, бо ми так хочемо. 

Реформи це наша важка робота над країною, що має змінитися, бо ми працюємо кожен день над цими змінами, вкладаючи свої сили у роботу та проект нової держави, що має постати на руїнах радянської України, що виповзла із Радянського Союзу, який розваливс, бо росіяни перестали підтримувати владу, яка знищує свій же народ. 

Ми перші повстали проти комуністів, які бажали перетворити людей у предмети в яких відібрали життя та розум.

Українці перші почали воювати проти вбивць, які прагнули відібрати людську подобу в людей та втоптати в бруд цілі народи, які спали та опустили руки, призвавши сталінських демонів до себе, віддавши своє "Я" дияволу, який привів більшовиків до України аби та стала на коліна та програла свою особисту війну бісам.

Зараз Україна є та її немає. Народ України не бажає виборювати для себе чисту землю та вільний простір. Ми маємо все та немаємо нічого. 

Українцям слід піти до забороненої лінії та розірвати ці всі оптичні прилади, які тримають нас у рамках та змушують коватит власні випорожнення. Необхідно повстати проти себе, бо і є система: ця корупція та брехня це наслідок нашого бажання жити не по закону, а по правилах дикої природи, забираючи один в одного енергію та матеріальні блага. 

Пробудження українців це швидкий рух до змін, які мають народитися від нашої сміливої боротьби проти ворогів та злодіїв, які крадуть у нас кров, щоб покарати за байдужість та лінь. 

Зміни правил гри це наслідок великої революції, що в Україні немає закінчуватися, бо нам ще дуже багато чого треба змінити. Та війна проти системи це намагання знищити те, що знищує нас аби перемогти у двобої зі змієм, який обманює нас, даючи брехливу надію на те, що все зміниться само собою, - в той час як ми проживаємо наші життя та помираємо не встигнувши зробити велику роботу для себе та світу.

Трамп і царство небесне

tulpan 01.02.2017 в 15:16

Дональд Трамп прийшов на посаду, щоб справді змінити світ. Той факт, що боягузи та пристосуванці почали боротьбу проти нього доводить, що велика особистість, яка несе певні цінності завжди стоїть на дорозі у проходимців ,які хочуть зберегти стутс-кво аби продовжувати махлювати та паразитувати на суспільстві, котре розуміє, зо необхідні справжні зміни, а не розмови про зміни, які ві Барак Обама, которий з ганьбою пішов із посади, залишивши Америку зруйнованою та слабкою.

Трамп проводить реальні кроки, щоб оживити Землю та показати лінивим людям ,які хочуть і надалі нічого не робити аби взяти під контроль планету та викачувати із неї ресурси, - що сила істини та боротьба за добро це не пусті звуки, а реальність, яка зможе вийти назовні, щоб знищити тьму та подолати депресивність та пасіонарність людей, котрі забули про світ, зачинившись у своєму серці та вкинувши Землю помирати від стріл демонів, які вбивають людство, щоб знищити життя.

Сила добра прийшла у цей світ, щоб дати кожному енергію повстання проти зла, яке взяло за горло людство та продовжує вбивати душу людей, які ще не усвідомлюють усієї необхідності діяння, котре породить фініш тьмі та злу та дасть людині можливість відчути себе богом, який може все. 

Світ проголосував за Трампа, який хоче відновити енергії світла в Америці та на планеті та прийти до заключення, що лишень функціонування людини та її завдання змінити світ, щоб перемогти смерть може дати всьому живому можливість жити та творити аби життя стало непереможним та сильним. 

Людина потребує нового ковтка свіжого повітря, що принесе їй натхнення та бажання жити, вбиваючи сили зла та знищуючи паразитів, які хочуть вбити світло та розложити добро, обманюючи людей.

Людям сказали, що красти та вбивати це правильно. Людям сказали, щоза вчинки не буде відповідальності. Людям сказали, що служіння смерті це правильний вибір. А теперь прийшла кара за гріхи і Трамп, який рішуче хоче змінити світовий порядок, щоб Земля стала розвиненим домом для цивілізованих істот несе меч та хаос так само як Ісус після смерті якого розпалася Римська імперія. Світло боротьби за свободу знищує матерію, яка псує душі. Саме тому ліквідація нинішнього світового порядку при якому шахраї заробляють трильйони, вкинувши людей у бідність та депресію, - це вже реальність, яка змінить саму структуру душі кожного, хто ще сподівається та щось робить для того аби життя стало квінтесенцією світла та вічного спасіння в царстві небесному.

Система, которая уничтожает....

tulpan 17.09.2016 в 15:14

Мировые олигархи, финансируя свои марионеточные политические силы, создали по всему миру другую реальность: мир, в котором люди являются лишь существами, которые раз в пять лет выбирают будто-бы свою партию, но на самом деле лишь усиливают диктатуру великого коррумпированного капитала, которому не нужен народ, ему просто нужны послушные рабы, которые были бы лишь подведомственными телезрителями некачественного ппродукта, который говрит лишь одно: живите в своем закыртом мире и не выходите за гранницы дозволенного....

Человечество превратилось в зомби, которые как роботы живут по заданному стандарту, не имея возможности стать дейсвительно живыми существами, а являются просто большими био-роботами, которые качают невидимой силе энергию для того чтобы этот мир превратился в анклав мертвых людей, неспособных к созиданию и великой работе. 

В таких условиях, люди должны выйти из этого нереального мира и стать людьми вместо того чтобы быть мертвыми приведениями, которые не могут думать и функционировать как боги, а могут лишь выполнять свою функцию винтика в системе, которая заточена под уничтожение всего живого и чувствующего мир, который убегает от нас, потому что мы превратились в роботов, неспособных к норамальному функционриванию: мы лишь частицы придуманного мира, которого нет. 

Реальность и наши мечты

tulpan 14.09.2016 в 13:16

Конечно же нужно поднимать заработные платы бюджетникам. 

Но это надо делать не для того чтобы понравится людям. это нужно деалть для того чтобы государство, которое само зарабатывает себе на жизнь могло стать гарантом защиты прав людей, которые каждый день учат и лечат своих учеников и пационтов, вкладывая в свое дело душу и спасая эту страну от застоя и хаоса, который может возникнуть в случает если эжти две профессии окажутся никому не нужными и не престижными. 

Когда ученик идет в школу - то все поимнают, что эта школа и учителя, которые там работают могут сделать из него хорошего человека при его поддежрке и усилиям с его стороны или превратить его в хулигана и раздолбая, который потом принесет много вреда стране если он не будет воспитан соответсвующим образом. 

Когда человек приходит к врачу - он должен получить качественное лечение и стать здоровым для того чтобы страна имела возможность положится на него и чтобы народ имел возможность получить еще одного работающего человека, который может завести мотор экономики и создать новые рабочие места или работать так чтобы страна гордилась таким гражданином. 

В этой свзяи повышение заработных плат бюджетникам, которое анансировал Гройсман выглядит как вкладывание инвестиций в будущее страны. 

Но нам не нужно натягивать на свои глаза розовые очки: мы привыкли думать, что государство должно повысить заработную плату работающего человека потому что это задача государства заботится о людях. Задача государства не заботится о людях: государство должно создать условия при которых народ получил бы возможность развивастя быстрыми темпами и служить великой цели сотворения нового мира, мира счастья и богатсва. 

Но укрваинцы считают что государство должно  дать им все. Это пережиток совесткого прошлого: нужно не давать еду, нужно дать удочку для того чтобы человек сам мог добыть себе пропитание. 

Власть пытается поднять себе рейтинг популисткими шагами: зарплата в три тысячи гривен это не та зарплата, которая могла бы обеспечить врачей и учителей всем необходимым для жизни и орбеспечить их семьи качественой едой и одеждой: это просто- напросто крохи со стола политиков, которые стремятся остатся у власти и продолжать паразитировать на стране. 

Нужно реформировать страну для того чтобы она заработала - и когда эта страна наконец начнет просыпатся к жизни и жить и боротся, а не существовать как арстение, - только тогда можно расчитывать на то что благополучие людей будет расти  илюди смогут позволить себе купить вкусную еду и красивую одежду, а может быть даже поехать отдохнуть. 

Мы должны говрить не опопулизме, который может принести стране только застой и депрессию - мы должны говорить о том, что власть в нашей сране должна перестать ворвоать и заниматся обманом народа, и занятся системной работой на страну, которая в будущем выльется в улучшение жизни каждого гражданина. 

Но все это может произойти только в случае если само общестов будет прилагать к этому усилия для того чтобы наши мечты о достойной жизни увенчались успехом в реальности, а не только в наших мечтах. 

Сила права

tulpan 14.09.2016 в 12:59

Когда мы открываем сове сердце для того чтобы принять в него любовь к своей родине, - мы надругасо свободы: мы хотим убить всех наших врагов. 

Но Иисус учил нас любить длижних и прощать им обиды....

Когда мы поинмаем, что наша миссия служить своей стране и быть патриотами, которые борятся за свою страну - мы влюбляемся в красоту своего государства и хотим положить на землю всех кто критикует его и всех кто пытатеся обмануть наших граждан, наших соотечественников. 

Но не стоит этого делать: как говорил Вольтер я могу не согоашатся с Вами, но я готов умереть ради того, чтобы Вы имели возможность высказывать свою точку зрения....

Украине не нужна диктатура. Украине не нужны полицейские которые будут гонять всех кто в негативном ключе высказывается про Укарину или делает чтг-то против интересов нашей страны. 

Украине нужна свобода, которая означает любовь ко всем людям и готовность дать им шанс показать себя в нашей стране, которая нуждается в обществе, способном стать хранителем добра, морали и любви, в тех качествах, которые уже давно забыты во всем мире. 

Но миссия Украины возродить старые традиции уважения к свебе подобным и чтить справо каждого жить так как он хочет и делать то что предпочитает нужным делать. 

Здесь конечно есть поправка на закон: то есть все могут деалть то, что ни захотят, но все долдны уложится в рамки закона, который существует для того чтобы люди чувствовали себя в безопасности и чтили права каждого гражданина. 

Мы ненавидим всех кто критикует страну, всех кто пытатеся релаизовать себя, высказывая свою точку зрения. Мы забыли о уважениии к ближнему и пытаетмся быть патриотами. - но закрывание рта своему коллеге это не патриотизм: это диктатура, которая еще опаснее чем все тираны вместе взятые, потому что народ, который не высказывает своего презрения к авторитаризму, который хочет превратить людей в стадо рабов, которые не способны мыслить и жить как люди, а не ка животные, - это болезнь страны и народа, не готового идти вперед в соотвествии с божьими законами и божьей правдой нужной для того чтобы граждане государства могли свободно творить и жить в соответсвии из своим видением мира.

Мы должны научится позволять всем говорить то, что они считают правильным. Это и есть настоящая свобода слова, которая приведет нас в конце-куонцов к цивилзации к которой мы стремимся. 

Если мы станем нападать на каждого кто посмел сказать правду о нагем народе и нашей стране - мы очень скоро превратимся в банановую республику к которой точно не придут инвестиции. 

Потому что развитие и прогресс возможен только в стране в которой граждане уважают право каждого быть таким каким он хочет себя видеть. 

Инвестиции это вкладывание денег в страну, которая поинмает всю важность демократии и свободы как высшей меры ответственности перед будущими поколениями и своими детьми, которые должны жить в стране где правит сила права а не право сильного. 

именно поэтому мы должны стать нацией, которая выслушивает мнение каждого для того чтобы принять окончательное решение, которое убдет правильным, а не таким каким мы хотим его видеть... 

Возрождение Америки

tulpan 13.09.2016 в 17:42

Американские и руссские правящие круги в болезненном шоке: Дональд Трамп, который является независимым политиком и свободен вести америкаснкий корабль не туда куда нужно миллиардерам из России и Америки, а туда куда нужно американскому народу и всему человечеству, которое питается из американских рук, - это большая угроза, которая нависла над правящими кругами мира, которые хотели бы чтобы президентом Америки стала больная  Хилари Клинтон, которая как мне кажется вообще не поинмает проблем Америки и вообще кроме спичей, котрая она выучивает на память и срежиссированых шоу с фотографиями. 

Дональд Трамп это человек, который сделал себя сам. Он действительно лидер. Он боец, он пиомнает что такое геополитка и он понимает, что такое бизнес, который сейчас правит  человечеством, которое погрязло в болото для того чтобы выцарапать для себя хотя бы один доллар. 

Комментаторы говорят, что Трамп отставит Сирию и Украину: может и оставит, но важно другое - сможет ли новый америкаснкий президент, которым наверное станет Дональд Трамп поднять Америку с колен и запустить снова ее сердце, которое остановилось после серии провальных воен и решений, которые предприняли предыдущие президенты? Если мы говорим об Америке - то надежда есть всегда, потому что Америка создана человеческим гекнием и это страна, которая ведет за собой целый мир. 

Да, в Америке есть коррупция и семья Бшей, которые обсели америкаснкий бюджет для того чтобыб таскать из него деньги и уничтожать стратегическое преимущество Америки, - все еще контролирует эту страну для того чтобы в соответствии из своим шихзофреническим планом и дальше вести Америку к самоубийству. Когда америкаснкий народ выбрал Буша - стало ясно, что американцы глубоко уснули: они простоизмучались в этой борьбе стоять сам на сам со злом и хранить верность миру, держа его на руках. 

Но Бог все видит и тот, кто предает себя и свою работу в резульате оказывается на свалке: американцы были наказаны за свою гордыню и отказ от своих прямых обязанностей по управлению миром. Они это поняли - и сейчас пишется новая история Америки. История нового успеха, который взорвет мир головокружительном взлетом на который способна Америка....

{ 3 Комментариев }

Реальный мир

tulpan 13.09.2016 в 16:42

Россия готовится к выборам в Государственную Думу. 

И можно просто посмеятся над русскими - но в национальный парламент страны по социологическим опросам проходят те же партии, которые работают в ней и сейчас.

Почему люди голосуют за те же партии, которые продемонтсрировали свою продажность и свое полное непоинмание проблем страны?

Потому что народ не верит в перемены. Народ не воспринимает действующих политиков в России как государственных деятелей, которые способны что-то изменить. Просто люди голосуют не за партии и не за политиков: они голосуют за медийный образ того или иного человека, за то что он говорил во время своих эфиров.

В России нет политики как ее нет и во всем мире - люди голосуют за рекламу, за созданный политехнологами образ. 

Наврное логично было предположить, что правильно было бы если бы избиратели на новых выборах проголосуют за новые партии, которые могут изменить страну и провести реформы ведь старые политики погрязли в коррупции. 

Но люди так не думают: они мыслят категориями понравился ли им тот или иной кандидат как личность как их личный спаситель, который обязательно спасет их от всех бед, которые есть в жизни каждого отдельно взятого гражданина. 

Люди не поинмают, что политики должны изменять страну своими законами и реформами, направленными на создание комфортных условий ведения бизнеса или строительства новых дорог. 

Люди голосуют за людей из телевизора, которые обещают им, что на этот раз все изменится. 

Но почему бы не проголосовать за новую партию или нового кандидата в депутаты, который смог бы показать избирателям себя во власти, смог бы изменить хоть что-нибудь в их стране?

Потому что люди сами не хотят перемен. 

Они плачут, что жизнь сложная и в таких условиях приходится думать о самом выживании и отдавать все деньги на еду, отказывая себе в отдыхе или одежде, - но в тоже время люди хотят сохранить действующую систему потому что они не хотят изменять свою жизнь, дуумать, анализировать, мыслить...

Люди хотят сохранить действующее положение дел потому что они хотят этой всей коррупции и этого всего беспредела: они сами хотят сохранить все это чтобы это все и дальше продолжалось потому что они не хотят строить мир, они хотят уничтожать этот мир, самоуничтожаясь самим.

Речь идет не только об России - речь идет о всем человечестве: люди ищут для себя подходящего политика, который бы законсервировал дейстующее положение дел и стал бы гарантом самосохранения системы. 

Люди не хотят изменятся. Они понимают, что если изменится власть то наверное изменится и что-то в стране, - но люди этого не хотят, они хотят продолжения этой спирали коррупции для того чтобы вся эта система прогнила и началось самоуничтожение страны и целого мира. 

Люди не хотят жить: они хотят существовать как растения для того чтобы играть свою игру. 

Отсюда и вытикают все эти войны и революции: когда жизнь становится такой ужасной, что люди уже не выдерживают всей этой боли - они выходят на улицы с акциями протеста, но когда у них есть шанс мирно сменить власть и начать строить свою страну и мир они не хотят этого делать потому что не хотят быть добром, которое творит добро ради счастья каждого человека.

Люди ненавидят друг друга и хотят создать такие условия жизни чтобы все это вокруг погибло, потому что люди не могут выбратся из своего мира, мира грез, который они сами себе придумали для того чтобы не жить в реальном мире.

Люди ненавидят Бога и ненавидят жизнь и их цель не создавать  хороший мир, в котором не было бы коррупции и лжи - их цель наоборот создать мир ужаса для того чтобы жить в этом мире потому что этот мир является таким каким его хочет видеть человечество.

{ 1 Комментариев }

Телло жизни

tulpan 10.09.2016 в 11:07

Хоровод осеннего листопада спел свою песню. Бог впустил его для того чтобы он продолжил нашу миссию. Для того чтобы он привел в наш мир осень. Осень принесет для нас новую жизнь. Она перенест перемены. Она даст нам ветер, который странет теплом матери для нас и подарит нам свою любовь, которая вытекает от Бога и идет в сердце каждого из нас... Мы любим луну. Мы любим солнце. Мы любим нашу жизнь потому что мы живы. Мы дышим. Но нам нужно самим стать жизнью. Мы должны выполнить своюмиссию. Мы должны стать любовью, которая омывает весь мир от грехов и приглашает каждого в храм господний. 

Мы влюблены. Нам кажется что мир только что родился.Мы дарим дуруг другу улыбки. МЫ счастливы. Но жищнь требудет от нас большего. МЫ должны стать соратниками Бога, которые помагают Богу любить все живое для вечной славы жизни. Мы должны осушить эти болота. Мы должны сеять пшеницу для того чтобы наши дети имели еду. МЫ должны работать для того чтобы мир ощутил свою принадлежность к великой мисссии. Миссии служения добру, морали, нравстенности, свету. 

Мы просто должны тсать цветком. Цветком, который расспускает свою любовь для того чтобы Бог мог наслаждатся его краксотой. Мы просто любовь. Мы просто родились для тоого чтобы сеять плоды любви по всему миру и стать полем из роз, которые дарят свой аромат этой жизни для того чтобы каждый мог ощутить приплив сил и стать теплом, которое дарит жизнь всему сущему....

Счастье в тебе

tulpan 09.09.2016 в 17:58

Когда ты приглашаешь к себе гостей ты хочешь чтобы они чувствовали себя каа дома. Ты хочешь быть отцом и королем. Когда приходят агелы господние ты желаешь им любви и нежности. Ты человек. Ты любишь. Прими своих ангелов к себе в сердце. Твои гости это твои проблемы, которые приходят и уходтят. Но ты остаешся. Ты приглашаешь к себе людей для того чтобы убежать от крика твоей души, которая хочет вырватся наружу. К жизни. Эти птицы летят на твой зов. Они любят тебя как сына. Ты знаешь, что ты бог. Ты знаешь что ты вечность. Ты знаешь силу молитвы, которая вытекает из тебя и летит к богу как голубь мира, которая посылает свои поцелуи войне...

Эта жизнь в тебе. Она любит тебя.Она целует тебя в душу. Ты вырываешся из тьмы. Из греха. Ты хочешь чесонсти. Ты хочешь веры. Ты хочешь надежды.... Все это уже у тебя есть. Открой свое сердце Богу. ОТдай ему всего себя. Стань хлебом для этого мира. Верь в победу добра. Будь светом, который любит ночь. Он светом, который с нежным трепетом прилетает на зов о помощи... Ты и есть ангел. Ты просто отрезал себе крылья. Ты птица, которая может все. Ты летаешь по небу. Ты прилетаешь домой. Ты прилетаешь к солнцу для того чтобы увидеть красоту его глаз. Ты просто бог, который создал этот мир для того чтобы в нем жить и заботится о каждом своем сыне.

Мы это добро. Ты сеешь семена счастья и радсоти. Ты любишь свой огонь. Ты любишь себя. Ты выполняешь тяжелую миссию. Все тебе под силу. ты уже летаешь. Ты уже цветешь. Ты просто бог, который летает по небук в поисках судьбы... Ты знаешь про смерть. Ее нет. Это иллюзия. Мы все вечны и мы все любовь. Ты стал любовью и взял груз проблем этого мира на себя. Ты стал любовью для того чтобы вылечить этот мир от боли и недомоганий. Ты просто ангел, котоырй спас мир и приказал ему жить. Потому что ты можешь любить. Ты можешь поднять мертвого. Ты можешь понять себя для того чтобы в эту сказочную жизнь и остатся в ней навсегда....

Великий Господе

tulpan 09.09.2016 в 16:49

Свет утренней зари - омывает поле цветов, которое цвете ради Бога. Мы все цветы. Мы цветы в саду Бога, который создал нас для своего счастья. Мы и есть счастья, потому что мы боги, которым судьбой предрешено стать спасителями и любовью, омывающей слезы этого мира. Люди страдают поому что это путь в себя. Это нужно для того чтобы человек мог стать на путь созидания. На путь вечной любви, которая горит ярким пламенем в каждом живом существе, созданном великим Богом. Наша жизнь это поле борьбы между добром и злом. Бог это добро. И мы это добро. Просто не каждый смог пробудится. Не каждый смог понять суть происходящего. Борьба идет на внутреннем порядке. В душе каждого человека. И от нас зависит что мы выбираем - зло и ад, или дорбо и прощение.

Мы живы. Мы дышим. Мы благодарим Бога за каждый прожитый день. Ибо Бог мог бы уничтожить нас ибо не доказали мы ему что достойны жизни. Но он нас прощает. Он нас любит. Он о нас заботится. Заботится потому что поинмает что только любовь только милость, только прощение является правильным лечением для зла. Большинство людей слепы. Они не видят что все есть Бог. Что этот мир и есть Бог. Что мы слуги господни, которым предначертано любить Бога как самого себя для вечного прославления всей силы любви  и добра. Но мы идем к успеху. Мы боремся. Мы молимся. Мы любим. Мы служим Богу ради того чтобы он даровал нам прощение наших грехов и стал нашим ангелом, который оберегает нас от всех проблем этого мира.

Мы любим тебя Бое, и просим твоей милости ибо ты всемогущ. Ты любишь нас как самого себя потому что ты наш Отец, который цвете всеми радугами неба для того чтобы пригласить нас в свой мир. Мир счастья и вечной славы твоей любви. Мы познали Тебя, Боже и дарим тебе свои улыбки чтобы ты был счастлив как это и положено великому Творцу.Господи, выслушай наши молтивы и прости нас за наши грехи, потому что незнали что творим и не знали о великой силе молитвы твоей, которую ты нам даровал ради нашего спасения. Мы молимся за каждое живое существо - чтобы ты его благословил своей любовью и мог наслаждатся нами как тебе угодно, Господи, потому что ты великий Творец жизни, который отдал себя для того чтобы создать нас...

Вечное счастье...

tulpan 09.09.2016 в 13:21

Когда цветы восходят к глубинам нашей жизни, - мы становимся ангелами, которым нестрашны никакие трудности. Люди это боги... Жизнь поворачивается к нам лицом и мы летаем по небу, потому что мы счастливы. Потому что жизнь предлагает нам свой рецепт успеха. Мы любим слова. Мы любим музыку... Мы любим свое дыханье. Мы зачарованы красотой звезд и луны. Солнце отдает нам свою любовь. День освещает наш путь домой... Мы влюблены в осень. Мы хотим пить жизнь жадными глотками, потому что она одна и неповторима. Мы должны выполнить свою миссию. Миссия есть у каждого человека и наша жизнь это наша миссия. Это наша работа. Мы светимся от счастья когда мы довольны собой. Когда звезды поют нам песни о любви....

Смысл жизни в любви. В спокойствии... Мы таем. Мы любим. Мы живем. Мы становимся ангелами, которые любят восход солнца. Мы ходим между домами людей. Мы любим людей. Мы любим море. Мы любим океан. Мы растворяемся в любви. Все это подарил нам Господь. И мы должны отдать ему то, что взяли. Мы должны подрарить ему целый мир так же как он подарил его нам. Мы светимся любовью и счастьем. Мы цветем как зимняя роса. Мы любим ангелов ведь они служат нам верой и правдой. Мы просто любим. Смысл жизни в любви. Мы должны работать. Мы должны выполнить свой долг перед небом. Мы должны стать роботами, которые выполняют свою миссию рали улыбюки Бога. Мы страдаем. Но из каждой итуации - есть выход.Наша жизнь это свет. Наша жизнь это мудрость. Мы летим в обьятья Бога для того чтобы стать его птицами. Птицами счастья, которые сеят урожай добра. 

Лунный город - освещает путь ищущего. Жизнь дарит нам свои поцелуи... Мы таем на ветру, ведь счастье совсем близко. Мы просто еще не готовы его увидеть. Мы светимся любовью и благодарностью. Мы стали сынами Бога. Мы стали любовью, которая омывает этот мир от греха. Мы стали светом свободы, который дарует кажому человеку возможность открыть себя. Возможность реализовать себя. Возможность сделать свой вклад в спасение мира. Зла - нет. оно уже побеждено ангелами госсподними - и наш мир готовит для нас много подарков, ведь наша любовь стала для него настоящем открытием.... Мы стали любовью, которая течет как вода и исцеляет все болезни этого мира. Мы стали крупицами света, который ласкает воздух своими обьятьями. Мы просто вода. Мы просто океан. Мы море огня, который выжигает всю ненависть и боль и дарует нам сердце жизни....

Наша жизнь меняется... Мы становимся ангелами. Мы становимся любовью. Мы становимся зимой, которая прриносит из собой отдых и спокойствие. Жизнь наслаждается нами. Нашей красотой. Нашией мудростью .нашгей любовью. Мы и есть любовь. Мы стали любовью, которой неведома боль. Мы просто жизнь, которую невозможно купить за деньги. Мы стали странниками, которые жнут поле любви, отдавая Богу святой хлеб истины... Мы стали жизнью, которая есть везде. Она просто сущетсвует и эта победа добра над злом это праздник всего мира ведь наша жизнь стала такой очаровательной. Мы просто являемся любовью, которая имеет свободу. Мы стали угодниками божьими. Мы стали светом, который подарил нам глаза. Теперь мы видим этот рай. Мы слышим эту музыку... Эта музыка звучит в нашем сердце и наша жизнь уже изменилась. Теперь мы любовь, которая способна подарить счастье всему живому.

Талант любить

tulpan 07.09.2016 в 17:02

Когда свет вкладывает в твою любовь все свои силы - он порождает ненависть. Люди злятся потому что не поинмают всей его гениальности и доброты... Жизнь дарит нам свою совершенность. Люди рождаются для того чтобы стать солнцами и летать по небу. Солнце любит наши ресницы. Оно дарит нам крыльтя. Крылья вечности. Это и есть вечная любовь, которая проистекает из нашей внутренней сущности. Мы свет, который полюбил этот мир для того чтобы этот мир дал ему надежду на будущее. Мы любим Бога. Мы дарим ему свои улыбки и мечты. Мы рисуем рисунки. Мы загоняем стадо овец пастись для того чтобы оно дало нам пропитанье... Но можем ли мы не убивать? Как? Ведь мы же должны кушать! Но что ест Бог? А ведь он не убивает! Он смог делать себе еду без убийства. 

Так и наша жизнь - мы не должны убивать. Мы должны любить. Мы должны светится. Мы должны призывать дождь, который бы смыл все наши грехи. Это ветер. Он пригел для того чтобы забрать нас из собой. Он любит нас как своих детей. И мы любим его ведь невозможно не влюбится в эти листья, которые танцуют свой танец осени для того чтобы зима в них влюбилась и подарила свою улыбку. Мы боги. Мы живые существа, которые только открываются этому миру. И мы учимся. Мы учимся любить Бога, который дал нам жизнь. Но мы и роботы. Мы машины, которые должны дарить Богу свою нежность и теплоту ведь он наш отец, который даровал свою любовь и свой талант. Вся эта гениальность от него и мы понимаем это.Так что давайте отдадим ему то, что должны для того чтобы попасть в царствие небесное...

Свет луны это музыка вселеной. Мы завороженно смотрим на звезды. Они дарят нам свои поцелуи. Мы нежимся на солнце, потому что оно дарит нам свою любовь. Все это игра. Это игра света и тени. Это любовь, которая превратилась в принца и шагает по этой планете для того чтобы разносить цветы вечности всем любящим существам. Мы любим себя, потому что мы дышим. Мы мелодия. Мы любовь, которая вырвалась из неволи для того чтобы побыть наедине.... Мы кружимся в танце с ненавистью. Но это лишь начало - впереди новая жизнь и новые приключенья. Они изменят нашу жизнь. Мы будем светом и водой, потому что эта жизнь это наша любовь, которая дарует талант любить каждому.

{ 8 Комментариев }

Солнечные мечты

tulpan 07.09.2016 в 15:29

Мир теряет рассдуок. Всем видится, что он Бог. Что он спаситель. Все безбожно врут. Все воруют. Все убивают. Все ссорятся и расстаются. Это правда нашей жизни. Но можем ли мы открыть свое сердце добродетели? Можем ли мы прочитать молтиву, которая бы сказала нам что делать для того чтобы стать человеком, а не животынм? Как нам найти свою душу и отыскать в ней зерно истины? Это - наши проблемы и наши мечты. Каждый ищет свое месчто под солнцем. Наш мир трещит по швам. Перенаселение. На Земле столько людей, что кажется этот мир взорвется и разлетится в разные стороны кусками из глины....

Но даватй епораасуждаем сорьезно - как нам ужится? Как нам сделать свою жизнь хотя бы выносиомй? Как нам найти свою любовь, которая спряталась в недрах мозга за десятиметровыми заборами? Мы должны лететь. Мы должны дышать. Мы должны работать для того, чтобы любовь могла стать ангелом, который посылает нашей душе сигналы тревоги.Нам нужно сгореть в дау - для того чтобы родится в раю. Жизнь проходит. Любовь темнеет. Наш мозг рушится. Он болен. Мы больны. Нам нечего делать - наша жизнь пошла под косяк и никто уже не может нас спасти. Мы должны завести мотор собсвенного разума. Мы должны стать той конопкой, которая запустит механизм. Часовой механизм.

Вспомните о времени. Оно идет. Жизнь проходит и теряется в тумане. Люди мечтают и находят свою любовь. Жизнь дарит нам цветы. Мы демоны. Мы демоны любви, которые не любят любовь. Мы грешники. Но мы и правденки. Мы найдем себя. Мы обретем себя. Мы сможем стать теми людьми, которые видят будущее и знают что произойдет там. Мы спасемся. Мы спасемся потому что пути назад нет. Есть только море, которое указывает нам правильную дорогу. Мы видим сны. Мы видим телевзиор. Но наша жизнь меняется. И мы сможем нарисовать для себя счастье и оно забьется всеми красками радуги. Мы станем солнцем, котоое дарит свои мечты тем, кто на них заслужил.