tulpan 07.04.2017 в 14:33


Фундаментом кремлівського зла є сам російський народ


Сергій Лавров заявив, що американці бомбардують Сирію як раніше Ірак. Насправді знищення Садама Хусейна було зачисткою світу від безумного диктатора, котрий хотів воювати та вбивати невинних людей, тож Хусейна варто порівняти із Асадом аби Асад закінчив так само як і Хусейн. Та не варто говорити про "незаконність" дій Вашингтона адже американці просто захищають сирійський народ від Путіна, який веде психологівчну війну проти Америки та прагне мінімізувати добропорядний вплив Америки на світові події: саме американці є творцями діючого світового порядку і коли Лавров намагається обдурити європейців аби вони залишлили Америку -  він хоче аби російська пропаганда перемогла розум Заходу та Захід став слабким і невпевненим у собі, - Лавров просто хоче аби американці послухалися його та перестали захищати сирійський народ і тоді до Америки буде підірване відношення з боку людства. Лавров хоче аби Америка перестала впливати на події у світі і тоді питома вага зла у світі буде зростати та люди будуть помирати від російського яду.

Отже Лавров та Путін прагнуть аби американський вплив зменшувався та аби Америка не стала захищати свої інтереси, обманувши американців про сатанізм та світову закулісу, яка обманює американців та веде людей до диявола. Та ансправді в самій Америці є ціле покоління письменників, які боряться із цією світовою заулісою, яка як раз контролює не Америку, а Росію. Путін як маріонетка світової закуліси завжди діяв в ритмі знищення людей та перетворення людства на баранів, котрі будуть слухатися правильного уряду та іти до святої Росії, котра повстала проти світового зла Америки: ніхто навіть не може собі уявити наскільки глибоко залізли щупальці ФСБ, яке є нащадком сталінскього КГБ, котре хотіло знищити весь Захід, повівши людей та еліту Америки, яка є абсолютним добром до помилкового шляху, який має стати кінцем Америки та коридором до втрати влади Америки над сучасною людиною, котру сформувала власне, Америка, - та до домовленостей із диявольською Москвою. котра завжди прагнула стати силою, яка приведе людей до кінця днів, бо саме Росія завжди була ініатором всіх геноцидів та тотальної пропаганди, котра має на меті знищиити опір людини кремлівському закабаленню та опустошінню людської душі.

Саме тому ми можемо ще раз пересвідчитися що світова закуліса контролює Путіна та Кремль і завжди прагнула посилати росіян на війни проти людства, котре за задумом спеціалістів із психоолгічної пропаганди ФСБ мали би віддатися на повне управління Росії для подальшого переплавлення людей у - роботів, котрі повинні стати солдатами російського світового порядку: знищення людей, створенням концтаборів та тюрем, в яких людина має бути бездушною істотою та винтиком в системі, яка має перемолоти душу людства та вбити все світле та мудре, що є в людині. Отже Кремль завжди був ініціатором домовлності із Заходом про сфери впливу коли людина мала бути поділеною між Вашингтоном та Росією, а європейці мають відійти на задній план: ось що пропонують росіяни американцям: перестаньте підтримувати людей,  перестаньте їм допомагти, станьте разом із нами знищувати людство та служити російському народові, котрий продався людському злу та став робити все можливе для винищення людини.

Отже росіяни пропонують Америці перестати підтримувати поневолені народи та говорити людям правду аби люди стали пустими головами, корі мають покінчити життя самогубством так як це роблять росіяни, котрі вже не можуть витримати влади Путіна. Саме тому слід зрозуміти, що росіяни це вороги людей та слід також зрозуміти що російський народ не просто так підтримує Кремль: росіяни завжди були рабами зла та хотіли схилити чашу вісів на користь смерті людства. І із віками ця їхня ідея не зміналася - росіяни як завждим виступають у ролі підтримки всіх тиранів, котрі гнобили людство. Тож слід зрозуміти що це не особливий шлях Росії - а тотальне зло, яке собою і предсталвяє російська людина...Рекомендовать запись
Оцените пост:
  • (0/0)
Рекомендовал эту запись

Путін як маріонетка світової закуліси завжди діяв в ритмі знищення людей та перетворення людства на баранів

  • (0/0)