tulpan 05.04.2017 в 10:05


Європейці, що стоять на місці


У Франції відбулися дебати. Насправді, я впевнений, що їх виграла Марін Ле Пен, хоча і розповіли що переможцем став Макрон... Французи - бачать що все змінюється і необхідно іти до великих перемін аби встигнути сісти на поїзд, який мчить перед тобою та має право зупинитися лишень на мить - і ти встигнеш сісти в нього або ні....Так само зараз французи намагаються вибрати Марін Ле Пен президентом Франції аби зміни відбулися, - аби люди могли відчути що їхня країна стає ближчою до них. Кожній людині потрібна підтримка - і французи розраховують на те що нова влада буде до них ближчою і що вони зможуть покластится на президента, який має забути про всіх інших та жорстко вдстоювати інтереси Франції, тобто народу. 

Французи ще поки не можуть зрозуміти що лишень служіння ближньому може дати необхідний результат: якщо ти хочеш щось отримати то ти повинне сам віддати щось. Це закон цього світу -і ми не можемойого відмінити. Тож французи шукають нового шляху, який би різко оживив їхню країну: Європа стала мертвою, бо вона не може змінюватися і люди відчуають що їм необхідний якийсь результат пошуку аби все змінилося та знову почало рухатися. Колесо життя має крутится постійно і саме це є запорукою того щи ти будеш жити, а не існеувати як рослина. Та європейціі забули про те що вони можуть жити по-справжньому лишень тоді коли вони стануть вдосконалюватися та змінювтися: європейцці добилися успіху і вони живуть в своє задоволення та щастя вже нмає і немає відчуття що ти можеш управляти своїм життям і саме тому французи шукають радикальних змін аби знову стати господарями свого життя. 

Тож англійці вийшли із Євросоюзу аби жити своїм життям та не дозволяти постороннім втручатисяя у їхні справи. А французи  ще прагнуть використовувати країни східної Європи для того аби збільшувати свою економіку та свої доходи. Англійці стали бачити, що Європа старіє та змінюється в гіршу сторону і вони могли би щось змінити та дати хроші поради єіропейцям та вони знають що ніхто їх не почує, бо всі на своїй хвилі: люди стали залежними від технологій і ці технології уже перетворити людей на робтів, які мють жити так як всі і нічого не змінювати бо всі бояться погіршення рівня життя. Та європейці забули про щастя та про духовний спектр існування і саме тому їм дуже тяжко визнати що над нии є сила, котра може мати владу над ними та виконувати важкі завдання із управління життям інших людей та цілих народів. 

Всі стлали атеїстами і ніхто вже не може бути певен що Бог не прикінчить його за його гріхи. Люди стали нічого не боятися і люди стали іти до своєї мети будь-що. Тож всі почали жити новим життям і Бог все це зруйнував і тепер залишається тільки повстати проти цього свту аби доруйнувати все що Бог залиишв нам аби ми могли це змінити, довівши що ми живі та добрі істоти. Європейці дмали що вони зможуть взяти життя та підкорити його - а життя підкорило їх. І саме тому зараз ві щшуають виходу із цього тупика енергій, котрі ідуть до низу, не жаліючи нікого. Тож великі реформи, які мають ввідбутися у світі це шанс для всіх схопитися за життя аби зуміти жити так як необхідно всім люблячим істотам, котрі розуміють свою відповідальність за те що відбувається у світі...- саме тому всі мають ще раз подумати про те що відбудеться після їхнього житті на Землі та скористатися цим шансом аби стати творцями новго світу, котрий буде давати знання та нові емоції аби всі люди могли стати добрими та революційними щоби все стало крутитисята існувати, а не стояти на місці...Рекомендовать запись
Оцените пост: