tulpan 04.02.2017 в 15:52


Влада над богом


Путін веде Росію до великого побоїща, яке ліквідує його вертикаль та його самого так само як і загинули Романови.

Російський народ чекає та вижидає. 

Росіяни вибирають свій стиль життя та свою систему політочної адміністрації. 

Та великий вибух, який приведе до російського бунту, який ніколи не буває безсенсовим: революція завжди веде до початку чогось нового, а все нове завжди - приємне та корисне. 

Воно може бути не завжди таким яким би нам хотілося - та хвороби також іноді бувають такими, що ведуть до бога та самопізнання.

Сенс життя - це еволюція. 

Ми живемо, щоб повератится до бога, бо інакше ми загинемо.

Саме тому розуміння того, що Росія рухається під відкіс та забуття, - росіяни швидко пробуджуються та ідуть до великої війцни проти Путіна та його корупційної корпорації.

Так, люди зараз наситилися та стали чванливими і егоїстичними... - та реакція на дух часу змушує людей виходити на акції протесту проти коруцпціонерів та брехунів, які наживаються на наївному народові, який не може піти на барикади аби викинути паразитів із їх крісел та влади, що воює проти людства.

Росіяни повині зрозуміти, що їх країна це побоїще, яке вбиває сам народ. 

Народ вмирає та стікає кров"ю, - а Путін забирає в людей навіть вату.

Росіяни прагнуть помститися та відродитися: світова ревіолюція це те, що зараз проходить на Землі, і Росія як частина світу не може не реагувати на те, що є у повітрі: повстання проти системи, що руйнує душі та забирає гроші і їжу.

Саме тому російська революція це вже реальність, бо люди уже зрозуміли все: Путін це підствна качечка, яка грає роль правителя та немає жодної влади. 

Путін це маріонетка міжнародних олігархів, які хочуть грабувати Росію, щоб викупляти собі майбутнє та життя в той час як самі росіяни помирають з голоду.

Росія йде в нікуди, бо споживання та відпочинок це річ хороша та вона не може привести до цілі. 

Ціль Росії - це побудова нової держави на уламках старої системи. 

Ціль російського народу, - захопити владу у Кремлі для того, щоб відібрати їжу у хабарників та шахраїв. 

Росіяни відчувають, що Путін веде їх країну до деградації та забуття. 

Росія уже у прірві: росіяни бідніють та розуміють, що лишень свобода та розум можуть дати їм силу права та енергію життя, - а Путін відбирає у них і те, і інше. 

Саме тому велика російська революція буде мати на меті відновдення життя в РОсії аби люди могли жити в свободі та цивілізації, щоб еволюціонувати та повертатися до Творця, який створив російський народ, щоб він вніс до світу мораль та справедливість разом із силою духу та силою тіла, що дає відчуття власної величі та влади над богом...Рекомендовать запись
Оцените пост: