tulpan 04.02.2017 в 13:45


Покарання для Росії


Росіянам так само як і Путіну - не важливі людські життя. Їм плювати на Росію так само як російському народу плювати на себе і свою країну. 

Цим істотам необхідно стравити між собою людство аби посіяти розбрат та самогубства. 

Путін править Росією не для того, щоб будувати її та оберігати, - він править нею аби зберегти життєдіяльність та життєзабезпечення армії, що ще по плану Сталіна має захопити світ, щоб перетворити його в випалену пустиню. 

Саме тому завдання українців, які зараз воюють із російськими найманцями, яких фінансує Путін, щоб покарати українців за свободу та випробувати волю та дух України, - це подолати злочинців та не впасти духом. 

Не можна говорити ні про який мир з ворогом чи переговори, - ми маємо здолати диявола, який прагне винищення людства та знищення свободи та рівності. 

Путіну - так само як і росіянам - плювати на закон та права людини: Путін розуміє, що життя це боротьба за існування і ніякого бога, який творить добро немає, є лишень війна істот за життя, яке дається тому хто вб"є супротвника.

Так Путін і росіяни діють. 

Віра в бога для росіян - це брехня телевізора та паразитів, що намагаються захопити та окупувати Росію. 

Росіяни не вірять в бога - вони вірять лише у право сили, що хоче ліквідувати силу права та використати раба, який є бидлм для того, щоб вижити самому. 

Росіяни не з"єднані із божественним. 

Вони знаходяться на низькому рівні розвитку та вмирають від хвороб, бідності та алкоголізму і наркоманії. 

Саме тому виживання за рахунок слабкого, який не може вдарити чи захистити себе є метою Росії, яка виставляє себе як цивілізацію та насправді є лише ворогом людства, що хоче відновити Темні віки та закабалити людей, щоб пити кров людства та наживатися на слабких, щоб вижити самому. 

Росіяни добре вивчили правила марксизму: вонис тали атеїстами, які вірять лише у війну та пограбунок.

Тому війна людства проти Росії, яка спонсорує тероризм та веде проти людства таємну війну це завдання номер один для Заходу та йогосоюзників, що хочуть процвітаннята життя.

Не буде свободи та прав у людей, які гинуть від ворога, що хоче знищити тебе відверто, а ти не захищаєшся. 

Саме тому напад на Росію та її осудження як вбивць та злодіїв це відновлення справедливості та закону у нашому світі.Рекомендовать запись
Оцените пост:
Рекомендував цей запис

Росіянам так само як і Путіну - не важливі людські життя

  • (0/0)
Рекомендував цей запис
  • (0/0)
Рекомендував цей запис

москалики не за сталіна стали такими - вони завжди були такі

  • (0/0)