tulpan 04.02.2017 в 10:55


Злодії та вбивці


Політики читають з листка тексти та грають роль влади, що вирішує масштабні завдання. 

Насправді політики це злодії, що вбивають та крадуть. 

А чи можна підкорятися убивці?

Ні.

Саме тому світова революція проти корумпованих чиновників та брехунів, які таскають гроші з бюджету має стати найактуальнішим завданням для людства: відмова підкорятися злочинній державі та брехливій владі це вимога часу, бо люди уже не можуть терпіти тої тьми та сірості, яка знищує душу та розум.

Більшість людей думають, що влада працює для них, бачачи сни, що влада це раби народу і вони виконують ті завдання, які їм дають громадяни. 

Та насправді маріонектові політики використовуються як відщепенці з нашого племені для того, щоб відкусувати від людей їхнє тіло та розщпинати людей на хресті, приносячи в жертву народи богам, які керують нашим просторним квадрантом та нашим світом, який живе у біді, яка вганяє людей у депресію та смерть душі, що не здатна воювати проти зла, - а просто підкоряється заданим правилам та рамкам та продовжує своє безглузде існування їжею та напоями, помалу духовно вмираючи та падаючи захоплює за собою інших людей, що також тонуть та вмирають, проектуючи смерть та тьму.

Світова революція це - можливість оживити світ та пробудити людей, які не можуть знайти себе, бо опускають голову та відходять від світу, покидаючи бога та ближніх на призволяще. 

На зло треба миттєво реагувати - його треба нищити та викорінювати. 

Світло, що вертається на Землю дає шанс вижити душевно та енергетично для того, щоб підірвати цей всесвіт ядерними ракетами та винищити мертвих зомбі, які забруднюють повітря та вмирають, провокуючи Третю світову, що вигубить злі душі, які стали гнусними рабами та ганебними злодіями та вбивцями.Рекомендовать запись
Оцените пост: