tulpan 03.02.2017 в 14:35


Загибель людства


Путін та Порошенко паралельно активізували війну на Донбасі, бо вирішили привернути увагу світової спільноти до України та Росії, которі опинилися на перефирії, бо нічого не виробляють та не несуть людству ніякого культурного коду та революції духу на яку чекає весь світ. 

На початку 20 століття росіяни спромоглися піднятися на повстання та знищили монархію. І до чого це привело? До винищення самого російського народу. Тому зараз росіяни проти революції - вони прагнуть розвиватися та працювати, щоб не піти на помилкове рішення та не знищити себе самого. Росіяни просто розчарувалися в житті та занурилися у власний світ, вибудовуючи свій почекр життя...

Та якщо ти ізолюєшся від зовнішнього світу - обов"язково станеться лихо, яке зверне твоє лихо на інших, бо ти впав у бісівство, яке знищує твою душу та веде до упадку твого життя, яке потягне за собою і увесь світ.

Саме тому прийшов Путін, який користується страхом росіян та вибудовує свою систему влади на уламках Росії. яка не може оговтатися від розкладу своєї імперії. 

Росіяним мали пів світу. І тут в одну мить це все відійшло Америці, яка таємними узлами зв"язує свою невидиму імперіЮ, щоб обдурити людство та контролювати розум людей, напихаючи в нього всяке гнилля та безумство. 

Американці від свободи, яка несе простір та час - перейшли до страху та маніпуляцій, які принесли упадок та деградацію. 

Зараз у росіян та американців спільні біди, - це страх та деградація, які знищили дух волі та боротьби в цих народів та привели ці народи до ганебного рабства, яке принижує лоюдську гідність та вкидає у печаль, що відбирає душу. 

У світу більше немає душі: нашу душу зжерли олігархи, які вцепилися у горло людей, щоб випити усю кров людства та привести людей до самогубства, яке люди уже учинили: замість свободи та емоційного піднесення всі отримали смуток та сльози, які спровокували людей на духовну смерть, що обезумила людей, які потрапили у пастку розуму....

Саме тому світова революція та війна проти сил зла це те, що перемагало раніше у серцях людей, а зараз приводить до агресії та розуміння власного упадку та суму... - більшість людей розуміють, що їхнє життя перетворилося на трагедію, яка забрала у них найдорожче, час. 

Тому повстання проти тьми та депресії, - це кинутий виклик богам, що нищать саму серцевину людського тіла, яке вмирає на хресті, бо продало душу дияволу.Рекомендовать запись
Оцените пост: