tulpan 03.02.2017 в 13:17


Сірість Білорусі


Лукашенко дав росіянам владу над білорусами, щоб вони були причетні до великої держави, яка править світом та має владу над людством. 

Та зараз білоруси відчули, що Росія слабне та гине, бо війна проти свободи приречена на поразку та забуття.

Білорусь пробуджується до своєї атаки на безумних диктаторів, які нищать світ, бо свобода це і є світ, який може жити лише тоді, коли свобода волі людини живета кріпне для того, щоб шанс творити свою атмосферу та ауру світла, - проростала енергією добра та життя.

Рівень життя людини залежить від того чи вона вільна чи є рабом якого використовують в темних схемах та пинають, щоб ця тварина загинула в ганьбі...

Лукашенко все ще боїться реакції Росії на вільний вибір білоруського народу: страх перед супостатом веде до ганьби та поразки. 

Саме тому Білорусь відстала і бідна. В цій країні немає виробництва і немає цивілізації сучасної. Там є лише картопля та президент, який не розуміє правил цивілізованого існування, який ганьбить свій народ пошлими заявами та гидкими фразами. 

 Лукашенко гостро відчуває невдоволення білорусів своїм життям та той факт, що Білорусь опинилася у чорній дірі, що засмтоктує вниз до смерті, оскільки немає законів та розвиненого бізнесу. Є лише недорозвинена економіка, яка лишень тягне на дно Білорусь, яка не може повстати проти тирана, який дав свому народу міфічну стабільність в той час коли в державі немає життя та руху. 

 Білорусь помирає від зежерливого диктатора, який прагне контролювати  економіку аби давити людей та змушувати їх жити бездумним та сірим життям, яке не дає ніякої радості, а приносить лишень печаль та смуток від того, що ти не є цивілізованим та розвиненим: ти лише придаток до диктатора, який угробив державу та вкрав в тебе твоє життя та душу.

За все приходить час платити - і Білорусь, яка уже не може виконувати бюджет та показувати ріст економіки стала ганебною країною, що не зважає на світ. а живе у своєму хуторі, який провалюється під землю від людей, що стрибають у човни із цього корабля, який іде на дно, бо не знає куди далі пливти і навіщо взагалі жити адже життя твоє сіре та не цікаве...



Рекомендовать запись
Оцените пост:
Слава Богу, что мы не серые! Слава Петру!
  • (0/0)
Рекомендував цей запис

білоруси відчули, що Росія слабне та гине, бо війна проти свободи приречена на поразку та забуття

  • (0/0)