tulpan 02.02.2017 в 13:59


Безсилля людства


Путін звільняє генералів...

Це означає, що люди не задоволені тим, що відбувається в державі, саме тому президент діє аби не втратити контроль над країною, бо влада, яка не дає змоги контролювати ситуацію аби вирішувати долі цілих народів, - Путіну не потрібна. Він хоче контролювати уми росіян аби почуватися в безпеці та продовжувати зберігати крісло президента країни для подальшого пограбування росіян, які не розуміють, що Путін використовує владу, щоб провокувати ядерну війну проти Америки та всього людства, яке хоча і хоче російської мови та культури - та все ж розуміє, що росіяни це дияволи, які прагнуть вкинути Землю у смерть та розруху...

Володимир Путін проводить перестановки в системі для того, щоб готуватися до Третьої світової війни так само як і Дональд Трамп формує свою команду, отримавши від реальної влади, що стежить за людьми, - сигналготуватися до ядерної війни, яка поступово знищить людство та приведе Землю до чистого аркуша, який дасть початок побудові нового світу, Який має врахувати помилки Атлантиди та нинішьої безглуздої трати часу, яка стирає людство та відганяєж еволюцію від людини.

Дональд Трамп провокує різню та вбивства людей, бо Америка стала державою, що контролюється пришельцями, які взяли під свою владу людей, щоб торгувати людьми та вирішувати долю людства. 

Реальна влада відчуває, що повстання на Землі це уже нинішня реальність, яка помалу приходить до розуму всього людства, що прагне звільнитися від пут, які тянуть на дно людство, бо люди не можуть виплисти із трясини та сипучого піску, в які потрапило, втративши контроль над ситуацією в світі.

Сили зла миттєво скористалися ситуацією та взяли за шию людство, щоб продовжувати винищення та геноцид людей, які не можуть вирішити свої проблеми самостійно тому і помирають, вмираючи від ядерної радіації та отруєного повітря, яке вбиває людей, що впали в кому споглядання та продалися силам рабства, що забрали душу в Землі.Рекомендовать запись
Оцените пост:
Рекомендував цей запис

Дональд Трамп провокує різню та вбивства людей, бо Америка стала державою, що контролюється пришельцями

  • (0/0)