tulpan 02.02.2017 в 09:46


Велика робота


Україна проведе референдум щодо вступу в НАТО. Насправді - євроатлантична інтеграція це шоколад, який дали людям, щоб вони замовчали та забули про свою власну державу і те, що тут відбувається: важливо, щоб Україна сама перетворювалася в цивілізовану країну, а не говорила про важливість вступу до Євросоюзу чи НАТО...

Захист України це не справа Америки чи Німеччини. Це - справа українського народу та нашої влади. 

Якщо влада краде та бреше - тоді необхідно повстати проти такої влади, якак повинна сісти в тюрму, щоб не знищувати майбутнє держави. 

Україна повинна почати щось робити, щоб змінити своє життя. Не важливо що. Важливо, що не обхідно працювати над змінами в державі, які мають прийти швидко, бо часу на сльози та смуток - немає. 

Реформи це не заклинання, яке має реалізуватися, бо ми так хочемо. 

Реформи це наша важка робота над країною, що має змінитися, бо ми працюємо кожен день над цими змінами, вкладаючи свої сили у роботу та проект нової держави, що має постати на руїнах радянської України, що виповзла із Радянського Союзу, який розваливс, бо росіяни перестали підтримувати владу, яка знищує свій же народ. 

Ми перші повстали проти комуністів, які бажали перетворити людей у предмети в яких відібрали життя та розум.

Українці перші почали воювати проти вбивць, які прагнули відібрати людську подобу в людей та втоптати в бруд цілі народи, які спали та опустили руки, призвавши сталінських демонів до себе, віддавши своє "Я" дияволу, який привів більшовиків до України аби та стала на коліна та програла свою особисту війну бісам.

Зараз Україна є та її немає. Народ України не бажає виборювати для себе чисту землю та вільний простір. Ми маємо все та немаємо нічого. 

Українцям слід піти до забороненої лінії та розірвати ці всі оптичні прилади, які тримають нас у рамках та змушують коватит власні випорожнення. Необхідно повстати проти себе, бо і є система: ця корупція та брехня це наслідок нашого бажання жити не по закону, а по правилах дикої природи, забираючи один в одного енергію та матеріальні блага. 

Пробудження українців це швидкий рух до змін, які мають народитися від нашої сміливої боротьби проти ворогів та злодіїв, які крадуть у нас кров, щоб покарати за байдужість та лінь. 

Зміни правил гри це наслідок великої революції, що в Україні немає закінчуватися, бо нам ще дуже багато чого треба змінити. Та війна проти системи це намагання знищити те, що знищує нас аби перемогти у двобої зі змієм, який обманює нас, даючи брехливу надію на те, що все зміниться само собою, - в той час як ми проживаємо наші життя та помираємо не встигнувши зробити велику роботу для себе та світу.Рекомендовать запись
Оцените пост: