tulpan 01.02.2017 в 15:16


Трамп і царство небесне


Дональд Трамп прийшов на посаду, щоб справді змінити світ. Той факт, що боягузи та пристосуванці почали боротьбу проти нього доводить, що велика особистість, яка несе певні цінності завжди стоїть на дорозі у проходимців ,які хочуть зберегти стутс-кво аби продовжувати махлювати та паразитувати на суспільстві, котре розуміє, зо необхідні справжні зміни, а не розмови про зміни, які ві Барак Обама, которий з ганьбою пішов із посади, залишивши Америку зруйнованою та слабкою.

Трамп проводить реальні кроки, щоб оживити Землю та показати лінивим людям ,які хочуть і надалі нічого не робити аби взяти під контроль планету та викачувати із неї ресурси, - що сила істини та боротьба за добро це не пусті звуки, а реальність, яка зможе вийти назовні, щоб знищити тьму та подолати депресивність та пасіонарність людей, котрі забули про світ, зачинившись у своєму серці та вкинувши Землю помирати від стріл демонів, які вбивають людство, щоб знищити життя.

Сила добра прийшла у цей світ, щоб дати кожному енергію повстання проти зла, яке взяло за горло людство та продовжує вбивати душу людей, які ще не усвідомлюють усієї необхідності діяння, котре породить фініш тьмі та злу та дасть людині можливість відчути себе богом, який може все. 

Світ проголосував за Трампа, який хоче відновити енергії світла в Америці та на планеті та прийти до заключення, що лишень функціонування людини та її завдання змінити світ, щоб перемогти смерть може дати всьому живому можливість жити та творити аби життя стало непереможним та сильним. 

Людина потребує нового ковтка свіжого повітря, що принесе їй натхнення та бажання жити, вбиваючи сили зла та знищуючи паразитів, які хочуть вбити світло та розложити добро, обманюючи людей.

Людям сказали, що красти та вбивати це правильно. Людям сказали, щоза вчинки не буде відповідальності. Людям сказали, що служіння смерті це правильний вибір. А теперь прийшла кара за гріхи і Трамп, який рішуче хоче змінити світовий порядок, щоб Земля стала розвиненим домом для цивілізованих істот несе меч та хаос так само як Ісус після смерті якого розпалася Римська імперія. Світло боротьби за свободу знищує матерію, яка псує душі. Саме тому ліквідація нинішнього світового порядку при якому шахраї заробляють трильйони, вкинувши людей у бідність та депресію, - це вже реальність, яка змінить саму структуру душі кожного, хто ще сподівається та щось робить для того аби життя стало квінтесенцією світла та вічного спасіння в царстві небесному.Рекомендовать запись
Оцените пост: